Ta strona używa plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies. 

[X] ZamknijDowiedz się więcej »

Kamila - KAMILA

Znajdź więcej: KAMILA| Pop
Kamila
data premiery: 2013-10-15
nr katalogowy:

Muzyka była w jej życiu od zawsze. Dziesięcioletnia perfekcjonistka kilka lat ćwiczyła hiszpański tekst swojego pierwszego poważnego utworu "Tu Liberta" Marie Isabel.
Trzy lata później zrozumiała, że to coś więcej, niż hobby, że to świetny pomysł na życie. Codziennie po lekcjach, nawet w wakacje przez kilka godzin sumiennie zgłębiała u nieocenionej, jak twierdzi, Pani Oli, tajniki Wszystkiego, Co Przyszła Artystka Wiedzieć Powinna, A O Co Dotąd Bała Się Zapytać.
Trudno dziś już stwierdzić, czyją zasługą jest to, że Kamila zapytana o ulubioną muzykę, a ta otacza ją zawsze i wszędzie wymienia jednym tchem i Queen / z "I Want To Break Free" i "Show Must Go On" na czele" /, Michaela Jacksona, Eminema, 2 Pac'a i, uwaga, Ice Cube'a. Twierdzi, że choć tak różni, artystów z bądź co bądź poprzedniej epoki łączy dusza i szczerość w tym co robią. Od dwóch lat jej przewodnikami w drodze do artystycznego celu są Marcin Kindla oraz Sebastian Kaizik, cierpliwie znoszący muzyczną niecierpliwość Kamili, chcącej mieć na wszystko wpływ, szczególnie teksty, których choć sama jeszcze nie pisze, przyjmę zakład, że  nie odpuści sobie tego już niebawem. Przed rokiem Marcin i Sebastian przynieśli najważniejszą jak dotąd wiadomość dla aspirującej artystki - jest kontrakt, będzie pierwsza płyta. Debiutancka płyta Kamili pt. „Kamila“ doczeka się swojej premiery 15 października, w co sama wciąż nie może uwierzyć !!! Jej pierwszy singiel “Pasujesz” ma ponad 2 miliony wyświetleń na youtube !!!


Tracklista - CD 1

1. WEŹ MNIE TAM
2. PASUJESZ (oryg. „3 words”)
3. NIE CHCĘ SPAĆ (oryg. "Crank it up")
4. TY (feat. Damian Skoczyk)
5. KRÓTKA HISTORIA (oryg. "It's Not Goodbye")
6. POD NEONOWYM NIEBEM
7. LAWINA
8. BIERZ TO (feat. Biały)
9. KOCHAM
10. ZDJĘCIA (z pod poduszki)

Aktualności

więcej ›
FIFTY SHADES FREED - szczegóły soundtracku ujawnione!
2018-01-09

“Najseksowniejszy soundtrack roku już prawie na wyciągnięcie ręki” -E! News “Płyty z trylogii TheFifty Shades to kolekcja ekscytujących piosenek w wykonaniu najpopularniejszych art... więcej ›

Archiwum wiadomości ›

Nowości płytowe

więcej ›
M A N I A
M A N I A FALL OUT BOY
Songs Of Experience
Songs Of Experience U2
Amore
Amore ANDRE RIEU

Zapowiedzi

więcej ›
My 3
My 3 MY3
Blood
Blood RHYE
Live In Europe
Live In Europe MELODY GARDOT