Ta strona używa plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies. 

[X] ZamknijDowiedz się więcej »

Long Road Out Of Eden (Polska Cena) - EAGLES

Znajdź więcej: EAGLES| Różne
Long Road Out Of Eden (Polska Cena)
data premiery: 2007-11-23
nr katalogowy:
Universal Music, największa wytwórnia płytowa na świecie, będzie wydawać najnowszy album jednej największych rockowych grup na świecie – THE EAGLES. Płyta zatytułowana jest Long Road Out Of Eden i jest to pierwszy od 28 lat studyjny album zespołu.

The Eagles to Glenn Frey, Don Henley, Joe Walsh i Timothy B. Schmit. Ich nowy album - Long Road Out Of Eden – będzie miał premierę 23-go listopada br. Pierwszym singlem z płyty jest utwór How Long.

"Jesteśmy szczęśliwi, że The Eagles dołączyło do Universal Music," mówi Doug Morris, Prezes wytwórni. "I oczywiście cieszymy się, ze będziemy częścią historii zespołu, który wyznaczał trendy, której nadchodzący wspaniały rozdział będzie dalszym ciągiem wspaniałej jego kariery."

“The Eagles to ikona. To rzadkość mieć szansę pracowania z zespołem o takiej renomie, dzięki któremu można definiować muzykę popularną na tak wiele sposobów." dodaje Lucian Grainge, Universal Music Group International.

Ostania światowa trasa koncertowa The Eagles “Farewell I” to jedna z tras, które przyniosły największe dochody w historii. Grupa sprzedała na całym świecie ponad 120 milionów płyt, ich 4 single znalazły się na pierwszym miejscu amerykańskiej listy przebojów oraz czterokrotnie zdobyła nagrody Grammy. Ostani koncert orłów wydany na DVD stał się 14-krotnie platynowy. Od 1998 The Eagles ma również swój Kącik w Rock & Roll Hall of Fame w Cleveland.

Aktualności

więcej ›
Poznajcie bliżej Beth Ditto
2017-04-25

Biografia Beth Ditto aż prosi się o wielki epilog. Ale najlepszym wprowadzeniem tak naprawdę jest tekst do „Oo La La" - Two sisters, four brothers/Hard worker, like my mother/Not bitter, so swe... więcej ›

Archiwum wiadomości ›

Nowości płytowe

więcej ›
Pleasure
Pleasure FEIST
ROCK N ROLL CONSCIOUSNESS
ROCK N ROLL CONSCIOUSNESS THURSTON MOORE
Strange Attractor
Strange Attractor ALPHAVILLE

Zapowiedzi

więcej ›
Guardians Of The Galaxy: ...
Guardians Of The Galaxy: ... SOUNDTRACK
The Musician
The Musician CHICK COREA
Charlie Watts Meets The D...
Charlie Watts Meets The D... CHARLIE WATTS