Ta strona używa plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies. 

[X] ZamknijDowiedz się więcej »

Long Road Out Of Eden (Polska Cena) - EAGLES

Znajdź więcej: EAGLES| Różne
Long Road Out Of Eden (Polska Cena)
data premiery: 2007-11-23
nr katalogowy:
Universal Music, największa wytwórnia płytowa na świecie, będzie wydawać najnowszy album jednej największych rockowych grup na świecie – THE EAGLES. Płyta zatytułowana jest Long Road Out Of Eden i jest to pierwszy od 28 lat studyjny album zespołu.

The Eagles to Glenn Frey, Don Henley, Joe Walsh i Timothy B. Schmit. Ich nowy album - Long Road Out Of Eden – będzie miał premierę 23-go listopada br. Pierwszym singlem z płyty jest utwór How Long.

"Jesteśmy szczęśliwi, że The Eagles dołączyło do Universal Music," mówi Doug Morris, Prezes wytwórni. "I oczywiście cieszymy się, ze będziemy częścią historii zespołu, który wyznaczał trendy, której nadchodzący wspaniały rozdział będzie dalszym ciągiem wspaniałej jego kariery."

“The Eagles to ikona. To rzadkość mieć szansę pracowania z zespołem o takiej renomie, dzięki któremu można definiować muzykę popularną na tak wiele sposobów." dodaje Lucian Grainge, Universal Music Group International.

Ostania światowa trasa koncertowa The Eagles “Farewell I” to jedna z tras, które przyniosły największe dochody w historii. Grupa sprzedała na całym świecie ponad 120 milionów płyt, ich 4 single znalazły się na pierwszym miejscu amerykańskiej listy przebojów oraz czterokrotnie zdobyła nagrody Grammy. Ostani koncert orłów wydany na DVD stał się 14-krotnie platynowy. Od 1998 The Eagles ma również swój Kącik w Rock & Roll Hall of Fame w Cleveland.

Aktualności

więcej ›
FIFTY SHADES FREED - szczegóły soundtracku ujawnione!
2018-01-09

“Najseksowniejszy soundtrack roku już prawie na wyciągnięcie ręki” -E! News “Płyty z trylogii TheFifty Shades to kolekcja ekscytujących piosenek w wykonaniu najpopularniejszych art... więcej ›

Archiwum wiadomości ›

Nowości płytowe

więcej ›
M A N I A
M A N I A FALL OUT BOY
Songs Of Experience
Songs Of Experience U2
Amore
Amore ANDRE RIEU

Zapowiedzi

więcej ›
My 3
My 3 MY3
Blood
Blood RHYE
Live In Europe
Live In Europe MELODY GARDOT