Ta strona używa plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies. 

[X] ZamknijDowiedz się więcej »

ROCKFERRY (Polska Cena!) - DUFFY

Znajdź więcej: DUFFY| Różne
ROCKFERRY (Polska Cena!)
data premiery: 2008-04-04
nr katalogowy:
Najbardziej oczekiwany album roku 2008! Duffy jest w chwili obecnej postacią numer jeden na brytyjskim rynku muzycznym – od 5 tygodni jej singel „Mercy” nie schodzi z pierwszego (!!!) miejsca airplay chartów, a album „Rockferry” już 2 tydzień utrzymuje się na pierwszym miejscu brytyjskiej listy sprzedaży! Tym samym Duffy wkroczyła do ścisłej elity kobiecych gwiazd, które symultanicznie zawojowały obie listy na 1-szym miejscu. W historii zdarzyło się to tylko 9 razy, i to wyłącznie takim divom, jak np. Mariah Carey, Celine Dion, Whitney Houston, czy Barbra Streisand. Sprzedaż samej płyty po pierwszym tygodniu od premiery w UK osiągnęła równie niesamowity wynik, bo kupiono tylko 3 tys. albumów mniej, niż 10-iu pozostałych albumów z czołówki rankingu, zsumowanych razem!

Piękny, soulowy głos Duffy błyskawicznie zdobył wysoką renomę także wśród dziennikarzy i znawców rynku muzycznego, a wiadomość o jej unikalnym talencie i sukcesie nie schodzi z czołówek prasy, i to nie tylko muzycznej. Oczywiście natychmiast pojawiły się najróżniejsze porównania, między innymi do Dusty Springfield, Shirley Bassey i kilku innych wokalistek młodego pokolenia. Żadna z nich jednak nie osiągnęła tak spektakularnego sukcesu w tak krótkim czasie, jaki - wydawać by się mogło, że trochę niechcący - osiągnęła właścicielka tego wspaniałego głosu! Płyta „Rockferry” to album typu MUST HAVE! Po prostu nie da się przejść obok niej obojętnie.

Aktualności

więcej ›
Blue Note Records świętuje jubileusz 80-lecia
2019-01-09

Dziedzictwo legendarnego domu wydawniczego zostanie uhonorowane między innymi nowymi seriami winylowymi, filmem dokumentalnym, specjalnymi koncertami i prezentacjami klasycznych grafik Blue Note. ... więcej ›

Archiwum wiadomości ›

Nowości płytowe

więcej ›
21st Century Liability
21st Century Liability YUNGBLUD
Woman Of The World: The B...
Woman Of The World: The B... AMY MACDONALD
Vita Ce N’è
Vita Ce N’è EROS RAMAZOTTI

Zapowiedzi

więcej ›
Nocturne. The Piano Album
Nocturne. The Piano Album VANGELIS
Faure Debussy Szymanowski...
Faure Debussy Szymanowski... RAFAŁ BLECHACZ, BOMSORI KIM
In Search Of Mona Lisa
In Search Of Mona Lisa SANTANA