Ta strona używa plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies. 

[X] ZamknijDowiedz się więcej »

CREATING PATTERNS - 4HERO

Znajdź więcej: 4HERO| Różne
CREATING PATTERNS
data premiery: 2001-10-25
nr katalogowy: 5862122
4Hero to Marc Clair i Dego McFarlane, prawdziwi muzycy muzyki świata. Zamiast po prostu łaczyć, integrują i dążą do tego, aby stworzyć coś nowego: mieszają dźwięki z ery przeszłej, współczesnej i przyszłej – style, które oni bez wysiłku, ale z gracją, zlewają ze sobą. Chociaż wywodzą się ze sceny jungle / drum & bass dawno już od niej odeszli. 4Hero doszli do poziomu, gdzie są doceniani za swoją muzykę, gdzie nie liczy się już ich reputacja, liczy się jakość ich muzyki.
„Creating Patterns” to eksploracja akustycznych dźwięków, którymi przewodzą gitary, flety i mikstura afrykańskich i wschodnich dźwięków. „Creating Patterns” łączy elektroniczne i akustyczne dźwięki z wokalnymi talentami niesamowitych gościnnych artystów, m.in. Ursula Rucker, Jill Scott, Mark Murphy, Carina Andersson i Terry Callier.


Aktualności

więcej ›
FIFTY SHADES FREED - szczegóły soundtracku ujawnione!
2018-01-09

“Najseksowniejszy soundtrack roku już prawie na wyciągnięcie ręki” -E! News “Płyty z trylogii TheFifty Shades to kolekcja ekscytujących piosenek w wykonaniu najpopularniejszych art... więcej ›

Archiwum wiadomości ›

Nowości płytowe

więcej ›
M A N I A
M A N I A FALL OUT BOY
Songs Of Experience
Songs Of Experience U2
Amore
Amore ANDRE RIEU

Zapowiedzi

więcej ›
My 3
My 3 MY3
Blood
Blood RHYE
Live In Europe
Live In Europe MELODY GARDOT