Ta strona używa plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies. 

[X] ZamknijDowiedz się więcej »

WRZAZG - K2

Znajdź więcej: K2| Różne
WRZAZG
data premiery: 2004-03-29
nr katalogowy: 9819186
Świeża, bezkompromisowa muzyka i powalający przekaz.
Po tej płycie już nic nie będzie takie, jak było.

Kwartet z Dąbrowy Górniczej K2 wstępując w grono zespołów spod znaku Nowej Energii przełamuje barierę dźwięku i ustanawia nową jakość. Oryginalność muzyki, brzmienia oraz wizerunku jest wynikiem w pełni autorskiego stworzenia całego projektu. Muzycy K2 potwierdzili tą płytą swoją wszechstronność. Debiutancki album nagrali i wyprodukowali opierając się wyłącznie na własnej świadomości muzycznej, czego wynikiem jest nowe, ciekawe brzmienie. Są też autorami teledysku promującego płytę! To dowód na to, że K2 myśli wieloplanowo i doskonale czują się nie tylko na polu muzycznym ale także multimedialnym.
Absolutną nowością wśród rockowych zespołów jest granie z bitami w miejsce tradycyjnego perkusisty. Koncerty zespołu są zjawiskiem samym w sobie. Posiadają swoisty charakter, nie bez powodu miesięcznik "Metal Hammer" uznał jeden z nich za koncert roku.

Aktualności

więcej ›
FIFTY SHADES FREED - szczegóły soundtracku ujawnione!
2018-01-09

“Najseksowniejszy soundtrack roku już prawie na wyciągnięcie ręki” -E! News “Płyty z trylogii TheFifty Shades to kolekcja ekscytujących piosenek w wykonaniu najpopularniejszych art... więcej ›

Archiwum wiadomości ›

Nowości płytowe

więcej ›
M A N I A
M A N I A FALL OUT BOY
Songs Of Experience
Songs Of Experience U2
Amore
Amore ANDRE RIEU

Zapowiedzi

więcej ›
My 3
My 3 MY3
Blood
Blood RHYE
Live In Europe
Live In Europe MELODY GARDOT