Ta strona używa plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies. 

[X] ZamknijDowiedz się więcej »
Jesteś tu: Strona główna Artyści ISIS GEE Biografia

ISIS GEEISIS GEEIsis Gee urodziła się w Seattle 11.10.1972 . Była tak zwanym cudownym dzieckiem. Zaczęła występować na scenie i śpiewać mając 5 lat. W wieku 12 lat zarabiała pieniądze jako zawodowa piosenkarka.

Rodzice ISIS GEE zawsze mówili jej by miała serce i umysł otwarte... by chłonąć i uczyć się wszystkich stylów muzycznych. Jako małe dziecko, zaczęła uczęszczać na prywatne lekcje emisji głosu. Wykonywała muzykę klasyczną, pop, R&B, jazz, broadway oraz country.
Teatr był również ogromna pasją ISIS, jako dziecko wystąpiła w wielu musichallach.

W wieku 8 lat, ISIS GEE podróżowała po Stanach Zjednoczonych śpiewając z chórem dziewczęcym. Jako nastolatka ISIS wygrała wiele konkursów piosenkarskich. Jeden z nich zapamiętała szczególnie, odbył się gdy miała 13 lat. Wtedy pierwszy raz wygrała pieniądze i to w gotówce. Miała piękne wakacje…
Mając 17 lat ISIS GEE wygrała Międzynarodowy Konkurs Talentów w Los Angeles, California.
ISIS aktywnie kontynuowała występy na scenie i w tym samym roku wygrała jeszcze dwa konkursy talentów. Wygrane pieniądze inwestowała w siebie, szkoliła głos, brała lekcje muzyki, ruchu scenicznego. Jako nastolatka występowała na wielu koncertach z zespołami i orkiestrami przed wielotysięczna widownią. Publiczność była zawsze zaangażowana w występy ISIS i zgodnie z tym, co twierdzą jej rodzice... wiele razy ludzie byli głęboko poruszeni jej wokalnymi umiejętnościami i uwiedzieni jej magiczną interpretacją
Wielokrotnie, nie mogli uwierzyć w to, co wydobywa się z tak małego dziecka i jak to się dzieje, że w tak młodym wieku potrafi ona poruszyć ludzkie serca swoim doskonałym śpiewem. W wieku 19 lat, zaśpiewała na dwóch albumach jazzowych, wzięła udział w trwającym 1.5 roku tournee po Azji legendarnego Toni Bennetta, jak również wystąpiła z McCoy Tyner (John Coltrane, Stanley Clarke, Bill Evans).

Po przeprowadzce do Los Angeles, ISIS pracowała ze znanymi twórcami piosenek takimi jak Steve Dorff, który napisał piosenki będące hitami dla takich artystów jak Barbara Streisand, Celine Dion, Whitney Houston i wiele innych.

Od kiedy pamięta, ISIS zawsze nuciła i tworzyła melodie. Mogła ćwiczyć śpiew godzinami i nagrywała swoje melodie na magnetofonach w całym domu. Jej ulubione wspomnienia muzyczne z dzieciństwa składają się z analizowania wokalu każdego piosenkarza, sposobu wypowiadania każdego wersu i wyrażenia, linii basu, układu strun i struktury piosenki w radio, kiedy siedziała na tylnym siedzeniu samochodu rodziców. Wtedy jeszcze nie wiedziała, że pewnego dnia śpiewanie, pisanie i produkcja własnej muzyki będzie jej życiem.

Przygotowując swoją debiutancką płytę ISIS została otoczona najlepszymi producentami i przedstawicielami firm z branży muzycznej. KK (Sting, Craig David, Bjork, Dido, Nelly Furtado, Kylie Minogue, Britney Spears, Natalie Merchant) i 2006 GRAMMY AWARD WINNING MIXER, Simon Gogerly (U2, Elton John, Sarah McLachlan, Gwen Stephani, J-Lo, Missy Elliot,) przybyli do Polski z Wielkiej Brytanii by pracować z ISIS GEE przy realizowaniu jej artystycznych wizji do albumu “HIDDEN TREASURE.” Album opracowany został przez TIMA YOUNGA w Metropolis Studios London, Wielka Brytania (Madonna, Massive Attack, Cold Play, David Bowie, itd.)

Styl muzyczny ISIS GEE klasyfikowany jest jako współczesny, elegancki pop. Przedstawiciele najważniejszych firm z branży muzycznej często opisują ISIS GEE jako „wspaniała mieszankę Sade, Celine Dion i Lary Fabian”, ale również dostarczającą łagodne elementy przestronnego popu i unikalnych akcentów arii.

Debiutancki album ISIS GEE – „ HIDDEN TREASURE” ukaże się na przełomie września i października 2007

Więcej informacji na stronie internetowej ISISGEE


RIHANNA - Man Down


Nowości płytowe

więcej ›
White Album (50th Anniver...
White Album (50th Anniver... THE BEATLES
Village
Village JACOB BANKS
Si
Si ANDREA BOCELLI

Zapowiedzi

więcej ›
Down The Road Wherever
Down The Road Wherever MARK KNOPFLER
Chmury nie było
Chmury nie było Kobong
Chris Cornell
Chris Cornell CHRIS CORNELL