Ta strona używa plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies. 

[X] ZamknijDowiedz się więcej »

Kamila - KAMILA

Znajdź więcej: KAMILA| Pop
Dodaj na:
Kamila
data premiery: 2013-10-15
nr katalogowy:

Muzyka była w jej życiu od zawsze. Dziesięcioletnia perfekcjonistka kilka lat ćwiczyła hiszpański tekst swojego pierwszego poważnego utworu "Tu Liberta" Marie Isabel.
Trzy lata później zrozumiała, że to coś więcej, niż hobby, że to świetny pomysł na życie. Codziennie po lekcjach, nawet w wakacje przez kilka godzin sumiennie zgłębiała u nieocenionej, jak twierdzi, Pani Oli, tajniki Wszystkiego, Co Przyszła Artystka Wiedzieć Powinna, A O Co Dotąd Bała Się Zapytać.
Trudno dziś już stwierdzić, czyją zasługą jest to, że Kamila zapytana o ulubioną muzykę, a ta otacza ją zawsze i wszędzie wymienia jednym tchem i Queen / z "I Want To Break Free" i "Show Must Go On" na czele" /, Michaela Jacksona, Eminema, 2 Pac'a i, uwaga, Ice Cube'a. Twierdzi, że choć tak różni, artystów z bądź co bądź poprzedniej epoki łączy dusza i szczerość w tym co robią. Od dwóch lat jej przewodnikami w drodze do artystycznego celu są Marcin Kindla oraz Sebastian Kaizik, cierpliwie znoszący muzyczną niecierpliwość Kamili, chcącej mieć na wszystko wpływ, szczególnie teksty, których choć sama jeszcze nie pisze, przyjmę zakład, że  nie odpuści sobie tego już niebawem. Przed rokiem Marcin i Sebastian przynieśli najważniejszą jak dotąd wiadomość dla aspirującej artystki - jest kontrakt, będzie pierwsza płyta. Debiutancka płyta Kamili pt. „Kamila“ doczeka się swojej premiery 15 października, w co sama wciąż nie może uwierzyć !!! Jej pierwszy singiel “Pasujesz” ma ponad 2 miliony wyświetleń na youtube !!!


Tracklista - CD 1

1. WEŹ MNIE TAM
2. PASUJESZ (oryg. „3 words”)
3. NIE CHCĘ SPAĆ (oryg. "Crank it up")
4. TY (feat. Damian Skoczyk)
5. KRÓTKA HISTORIA (oryg. "It's Not Goodbye")
6. POD NEONOWYM NIEBEM
7. LAWINA
8. BIERZ TO (feat. Biały)
9. KOCHAM
10. ZDJĘCIA (z pod poduszki)

Aktualności

więcej ›

Nowości płytowe

więcej ›
Flowers In The Dirt (reed...
Flowers In The Dirt (reed... PAUL McCARTNEY
We Got Love
We Got Love THE KELLY FAMILY
Blosom
Blosom MILKY CHANCE

Zapowiedzi

więcej ›
Let The Dancers Inherit T...
Let The Dancers Inherit T... BRITISH SEA POWER
Pleasure
Pleasure FEIST
Iggy Pop